Beyaz diş Adana da yaşayanlar için bir şans özellikle dişçi korkusu olanlar için iyi bir çıkış noktası. Adana daki diş klinikleri arasında Beyaz Diş şehrin merkezinde olması, kolay ulaşılabilmesi yanı sıra hipnozla diş tedavisi yapılabilmesi açısından son derece önemlidir. hipnozla diş tedavisi adanaHipnozla tedavi sadece Beyazdiş Kliniğinde yapılmıyor tabiî ki bu konuda yetkin Dt.Mehmet Şahan dışında başkaları da var. Örneğin Dt.Murat USLU da bu konuda son derece yetkindir ancak klinik ortamı olması Beyaz Diş Kliniğini avantajlı kılıyor.
Nedir bu avantaj derseniz ;
Bir defa içerisi son derece nezih döşenmiş ve hoş bir havası var, çalışanlar son derece samimi ve saygılı diğer taraftan dakikalar içinde muayeneye alınıyorsunuz ve ne yapılacağına hekiminizle birlikte karar veriyorsunuz. En önemli avantajı da “git şu panaromik estetik diş uygulamaları adanafilmi çektir” diye sokağa konmuyorsunuz. Hemen yan odaya geçiyorsunuz 2 dakikada panaromik diş filminiz çekiliyor, siz tekrar koltuğunuza oturuncaya kadar filminiz koltuğunuzun başındaki monitöre gönderilmiş oluyor. Öyle tarihte kalan film gibi uygulamalar yok. Tabi ileri teknoloji sadece filmlerde değil aynı zamanda diğer diş uygulamaları için de geçerli.
Mesela; eskiden kanal tedavisi olmak saatler süren ve çok meşakkatli bir işlem gibi algılanırdı, Beyaz Di Kliniği doktorlarından Dt.Mehmet Şahan maharetli elleriyle 3 bilemediniz 4 dakikada tamamen temizlemiş, kanalı boşaltmış ve geri doldurmuş oluyor. İnşallah gerekmez ama gerektiğinde siz de hayretler içinde kalabilirsiniz 🙂 . Çok rastlanan dişçi korkusu nasıl yenilir diye düşünmenize de gerek yok. Uzanıyorsunuz koltuğa Diş Hekimi diş hekimi mehmet şahanMehmet Şahan size birkaç dakikasını ayırıyor ve korku morku kalmıyor, iğne korkusu olanlar konuşmaya gerek duymayacak kadar pratik şekilde hallediliyor. Basit bir hipnoz seansıyla iğne olduğunuz bile fark edemiyorsunuz.
Hipnozla diş tedavisi herkese yapılabilir mi ? Aslında sorunun cevabı basit ama bazı insanlar izledikleri filmlerden dolayı kendini rahat bırakamaz ve hipnoza giremeyebilir, halbuki hipnozun bilinen hiçbir tehlikesi veya riski yoktur. Öyle hipnozla beyin yıkama ancak filmlerde oluyor 
Hipnozla uygulamalar sadece kanal ile sınırlı değildir; dolgu, tartar temizliği, estetik uygulamalar, özellikle implant gibi uygulamaların hepsi olarak düşünmelisiniz.
Adana Beyaz Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adres ve iletişim bilgilerine resmi web sitesi adanabeyazdis.com adresinden ulaşabilirsiniz.

adana beyaz diş ağız ve diş sağlığı polkliniği

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Adana Beyaz Diş Kliniği” Yazısında Yorum Yok

kudanil