İstanbul Anadolu yakasında her hastane hemoroid tedavisi yapmaktadır bunlar içinde hemoroid tedavisine özel çalışan tek klinik Idea Hemoroid Tedavi Merkezidir.çağdaş tedavi seçenekleri ve yenilikler ile sadece 20-30 dakikanızı ayırarak hastalıktan kurtulabilirsiniz. İstanbulda 2004 yılından beri faaliyetlerine devam eden Idea Cerrahi Dal Merkezi ameliyatsız tedavi uygulamalarında uzman hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrosundan oluşmaktadır. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan Idea Hemoroid Tedavi Merkezi şimdide Kadıköy şubesi ile hizmet vermeye başladı.
Idea Kadıköy Şubesi
Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS yönetiminde hemoroid ve diğer makat hastalıklarının tedavileri yapılmaktadır
Ocak 2014 de faaliyetlerine başlayan Idea Kadıköy şubemizde şu makat hastalıklarının tedavisi yapılmaktadır
Hemoroid (basur); hastalığın düzeyine göre yöntem belirlenir, THD yöntemi de uygulanmaktadır.
Anal fissür (makat çatlağı); Daha çok çağdaş yöntem olan botox enjeksiyonu yapılmaktadır, gerektiğinde LİS ameliyatı da uygulanmaktadır.
Kondilom (makat siğili); En son geliştirilmiş tedavi şekli olan radyo frekans uygulanmaktadır.
Fistül; lazeri seton, fissürektomi, fistülütomi yöntemleriyle tedaviler uygulanmaktadır
Kıl dönmesi; Çağdaş kıl dönmesi ameliyatı yöntemlerinden olan mikro sinüsektomi ameliyatı yapılmaktadır
Anal bölge hastalıkları yanı sıra ben tedavisi de yapılmaktadır. Ben tedavisinde lazer, radyo frekans, plazma ve gerektiğinde ben alımı yapılmaktadır.
Özellikle İstanbul Anadolu Yakasında ve Gebze, Kocaeli, Sakarya gibi çevre illerden Bakırköy şubemize gelen hastalarımız için kolaylık sağlayacaktır. Bağdat caddesi 201 numarada hizmet veren kliniğimizde Proctolog (makat hastalıkları) Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS görev yapmaktadır.
Kadıköy Idea Klinikte bu hastalıklar dışında Prof.Dr.Hasan Berat CİHAN tarafından varis tedavisi yapılmaktadır. Prof Dr Hasan Berat Cihan kalp damar cerrahi uzmanıdır ancak sadece varis hastalığının teşhis ve tedavileriyle uğraşmaktadır. Varisin tüm tedavi yöntemlerini uygulamaktadır.

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Anadolu yakası hemoroid merkezi” Yazısında 2 Yorum

 1. Muhammed şener says:

  Hocam bir yıldır büyük apdestimi yaparken ve sonrası yıkarken elime bir şeyler geliyor acı oluşuyor ve genişleme oluyor büyük apdestimi yaparken zorlanıyom
  Dr.Muharrem Kaya
  bu konuda makat hastalıklarına spesifik çalışan kliniklerden yardım alabilirsiniz.bu klinkler ameliyatsız teknolojilerede sahip.ayrıntılı bilgi için 05426210888 nolu telefondan bilgi alabilir,sorununuzla ilgili fotoğraf gönderebilirsiniz

 2. Yavuz says:

  Merhaba üç yıl önce hemoroid için bir operasyon geçirdim.Bir süre iyi geçti ama yeniden tekrarladı ve yaklaşık iki hafta dır büyük abdest sırasında ciddi kanama oluyor.Beni korkutma ya başladı.Çözüm için ne önerirsiniz .Teşekkürler.
  Dr.Muharrem KAYA
  öncelikle kanamanın nedeni hemoroidmi değilmi anoskopi muayenesi ile tespit edilmeli.makat hastalıkları merkezi (proctoloji kliniğine) gitmenizi öneririm

kodok