Ankara da ben aldırabilecek yerler sınırlı sayıdadır, ben tedavisinde tüm çağdaş tedavi yöntemlerinin kullanıldığı Idea Klinik Ankara şubesi her tür benin tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz bir kliniktir.
Ankarada ben tedavisi yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hemde tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op.Dr.Adil ALTINSOY dur
Ankara ben tedavi merkezi idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizden kurtulabilirsiniz
Lazerle tedavi ;
Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.
Radyo frekans tedavisi
Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslardan ücret alınmaz.
Elekrokoter ;
Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seansta tamamlanır.
Et benleri radyo frekans veya elektrokoter ile alınır.
Uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada iz kalmayabilir.
Ankara ben tedavi ücretleri
Benin yapısına göre şu şekilde değişir ;
Kabarık olmayanlarda lazer uygulanır ilk ben 100 TL eklenen her ben 50 TL dir, SGK sı olanlara bu fiyatlardan % 50 indirim uygulanır. Yani SGK lılara lazerle ben tedavisi ilk ben 50 TL eklenen her ben 25 TL dir.
Radyo frekans veya elektrokoterle buharlaştırma yöntemiyle ben tedavisi ücretleri; İlk ben 300 TL eklenen her ben 100 TL dir. SGK sı olan hastalar ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.

https://www.ideaklinik.com/ameliyatsiz-ben-tedavisi.html