Ankara varis tedavisi

Ankara varis tedavisi merkezi Idea Klinik Art Kalp Damar Cerrahisi merkezi hiç bir ameliyata gerek kalmadan tüm mevcut varislerinizden ameliyatsız tedavi yöntemleri lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak tedavi ediyor. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, İzmir den sonra Ankarada da Op.Dr.Nihat Aydın yönetiminde şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamaktadır. Tüm SGK mensubu hastalar %50 ücret ödemektedir.
Idea Ankara Klinik Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay adresinde yani Ankara nın merkezinde, ulaşımın en kolay olduğu yerde hizmet vermektedir. Resmi sitesi ideaklinikankara.com dan tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0312 434 3700 nolu telefondan ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz.
Hiçbir ameliyat riski yaşamadan, sosyal yaşamınıza ara vermeden dakikalar içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz.

Ankara Varis Tedavi Doktoru

Op. Dr. Nihat Aydın yönetiminde hizmet vermeye başlayan Idea klinik ayrıcalıklarını yaşayın
Tüm hastalarına ücretsiz varis muayenesi sunan Idea Klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi için onay istenmektedir. Varis tedavi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak tedavi şekline göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır.Hastanın tedavisini tamamlaması için takip 1 yıl boyunca ücretsiz yapılır.
Ankarada kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tedavi edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan Idea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. Ankara varis tedavi merkezleri arasında SGK lı hastalara kılcal varislerinde tedavisinin yapıldığı tek kliniktir.
Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucu belirlenmektedir
Varisin çapı ve yaygınlığına göre
Radyo frekans
Lazer
Skleroterapi
Köpük tedavisi yöntemleri uygulanmaktadır.
Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir.Tümü tedavi edildiği için tekrar ihtimali ameliyata kıyasla çok düşüktür.

Kıl Dönmesi Tedavisi Ankara

Kıl dönmesi tedavisi Ankara dendiğinde Idea Klinik ve proctoloji uzmanı Op.Dr.Adil ALTINSOY öne çıkmaktadır. Makat hastalıkları ve kıl dönmesi üzerine uzmanlaşmış Op.Dr.Adil ALTINSOY mikro sinüsektomi yöntemiyle işinize ara vermeyeceğiniz şekilde ameliyat etmekte ve aynı gün sosyal yaşamınıza dönmektesiniz.
Ankara da mikro sinüsektomi yöntemiyle kıl dönmesi yapan yerlerden en tecrübeli klinik Idea klinik Bakırköy dedir Kadıköy, Nişantaşı, Ankara İzmir de şubeler vardır. Kliniğimizde SGK lılardan muayene ücreti alınmamaktadır. Tüm SGK mensubu hastalar % 50 ücret ödemektedir.
Idea Ankara Klinik Atatürk Bulvarı No:81 Kızılay adresinde hizmet vermektedir. Resmi internet sitesi ideaklinikankara.com dan tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0312 434 37 00 dan ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz.
Hastalara ücretsiz muayene sunan Idea klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi istenirse aynı anda yapılmaktadır.

Ankara Mikro Sinüsektomi

– Tekrar ihtimali klasik ameliyatlarda % 40 lara kadar çıkarken micro sinüsektomide % 3-10 civarıdır
– İş gücü kaybı ameliyatlarda 2-6 hafta, bu yöntemlerde 1-2 saattir.
– Ameliyatta 15 gün istirahat önerilirken micro sinüsektomide aynı gün işe dönülebilir.
– Normal ameliyatlarda 12-30 cm iz kalırken mikro sinüsektomide görünmeyecek kadar ( 1-2 cm ) küçüktür
– Maliyet ameliyat yapıldığı hastaneye göre 4 000-15 000 TL arasında değişirken miro sinusectomide 800-2000 TL dir.
– Ameliyat sonrası ağrı 3 gün şiddetli olarak 15 gün sürerken micro sinüsektomide ağrı kesici almayı gerektirmeyecek düzeyde olur
– Ameliyat sonrası geniş yara alanında oluşacak kirli kanı emmesi için vakum aleti (dren) takılırken microsinüsektomide dren kullanılmaz.
– Narkozla yapılan ameliyattan sonra bir gün hastanede yatmak gerekirken bu yöntemden 10 dakika sonra klinikten ayrılabilir
– Ameliyat sonrası 10-15 gün banyo yasaklanırken Micro sinüsektomi tedavisinden 72 saat sonra banyo yapılabilir,havuz veya denize girilebilir.
– Kıl dönmesi ameliyatı İzmir de Idea klinikte mikro sinüsektomi yöntemiyle yapılmaktadır. Çok ilerlemiş hastalarda gerektiğinde hastanede -Karydakis ameliyatı yapılmaktadır
Whatsapp tan fotoğraf göndermek için 0505 119 36 90
kıl dönmesi ankara

Ankara ben aldırma

Ankara da ben aldırabilecek yerler sınırlı sayıdadır, ben tedavisinde tüm çağdaş tedavi yöntemlerinin kullanıldığı Idea Klinik Ankara şubesi her tür benin tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz bir kliniktir.
Ankarada ben tedavisi yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hemde tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op.Dr.Adil ALTINSOY dur
Ankara ben tedavi merkezi idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizden kurtulabilirsiniz

Lazerle tedavi

Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.

Radyo frekans tedavisi

Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslardan ücret alınmaz.
Elekrokoter ;
Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seansta tamamlanır.
Et benleri radyo frekans veya elektrokoter ile alınır.
Uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada iz kalmayabilir.

Ankara ben tedavi ücretleri

Ben tedavisi ücretleri; İlk ben 500 TL eklenen her ben 250 TL dir. SGK sı olan hastalar ilk ben 250 TL eklenen her ben 125 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.

Ankara hemoroid doktorları

Ankara hemoroid doktorları dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri de Op. Dr. Adil ALTINSOY dur. Hemoroid tedavisi konusunda uzmanlaşmış ve sadece hemoroid (basur) tedavisi yaptığı için çağdaş tedavi yöntemlerini uygulayan ve güncel teknolojilere sahip proctoloji uzmanı Op. Dr. Addil ALTINSOY Ankaranın en merkezi yerinde Kızılay’da Idea Klinikte her tür hemoroid tedavisini yapmaktadır.
Hastalığın tipi ve derecesine göre lazer, lastikle boğma, THD ve ihtiyaç halinde klasik ameliyatlar yapılmaktadır yani kullanılacak yöntem veya yöntemler hastaya göre muayeneyle belirlenmektedir.
Ankara basur tedavi ücretleri kurumlara göre çok değişmektedir, Idea Klinikte ücretler nettir, ücretlerle ilgili ayrıntılı bilgi için ideaklinikankara.com sitesinden görülebilir.
Ankara hemoroid tedavi merkezlerinden SGK anlaşması olan ve ayaktan tedavi yapılan tek klinik idea klinik’tir.

Dış hemoroid

Genellikle hiçbir şikayet yapmaz daha çok estetik olarak hastayı rahatsız eder. Eğer ağrı kanama gibi bulgular da varsa bu durumda dış basurla birlikte başka bir hastalık olabileceği akla gelmelidir. Dış basurun tek tedavi şekli keserek almaktır. Bu ameliyat bölge uyuşturularak yada narkozla yapılabilir.Başarısı çok yüksektir tekrar etme ihtimali çok düşüktür. İlaçlarla tedavisi mümkün değildir. Sıklıkla kendiliğinden düzelen anal hematom denilen hastalıkla karıştırılır.

İç hemoroid

Derecesine göre en iyi tedavi yöntemi değişir..
1. Derece iç hemoroid ; genellikle ciddi şikayet yapmaz,ara sıra kanama ile bulgu verir. Tedavide bitkisel yada beşeri ilaçlar yeterli olmaktadır. İlaç olarak daflon veya doxium tablet önerilir. Kortos fitil veya proctoglivenol krem eklenebilir.Kanama varsa ve bu tedavilerle düzelmiyorsa o zaman lazer tedavisi en doğru tedavidir.
2. Derece basur ; Hasta tuvaletini yaparken memeler dışarı çıkar ayağa kalktığı anda memeleri geri içeri girer. Tedavisi ilaçla yapılamaz ancak var olan şikayetleri azaltmak amacıyla 1.derece önerilen ilaçlar kullanılabilir. Kalıcı tedavi seçeneklerinden en etkili ve pratik olanı lazer ve boğma yöntemlerinin birlikte uygulanması genel anlamda hasta açısından en iyi seçimdir.
3. derece basur ; Hasta dışkılarken memeler dışarı çıkar ancak kendiliğinden içeri girmez ya hastanın el yardımıyla içeri itmesi gerekir yada saatlerce bekleyince girer. Tedavisinde ilk seçenek yine lazer ve boğma yöntemi ile yapılabilir ancak ileri vakalarda THD yöntemi tercih edilebilir.
4. derece basur ; Memeler her an dışarıdadır,içeri sokulamaz. Lazer ve boğma yöntemi uygulanmaz, klasik cerrahi veya THD yapılabilir, klasik ameliyatta 15 gün istirahat gerektirecek kadar ağrı olur buna karşın THD yönteminde belirgin ağrı olmaz ve hasta 2 günde sosyal yaşamına dönebilir.

https://www.ideaklinik.com/ameliyatsiz-ben-tedavisi.html