Ankara varis tedavisi merkezi Idea Klinik Art Kalp Damar Cerrahisi merkezi hiç bir ameliyata gerek kalmadan tüm mevcut varislerinizden ameliyatsız tedavi yöntemleri lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak tedavi ediyor. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, İzmir den sonra Ankarada da Op.Dr.Nihat Aydın yönetiminde şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamaktadır. Tüm SGK mensubu hastalar %50 ücret ödemektedir.
Idea Ankara Klinik Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay adresinde yani Ankara nın merkezinde, ulaşımın en kolay olduğu yerde hizmet vermektedir. Resmi sitesi ideaklinikankara.com dan tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0312 434 3700 nolu telefondan ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz.
Hiçbir ameliyat riski yaşamadan, sosyal yaşamınıza ara vermeden dakikalar içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz.
Ankara varis tedavi doktoru Op. Dr. Nihat Aydın yönetiminde hizmet vermeye başlayan Idea klinik ayrıcalıklarını yaşayın
Tüm hastalarına ücretsiz varis muayenesi sunan Idea Klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi için onay istenmektedir. Varis tedavi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak tedavi şekline göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır.Hastanın tedavisini tamamlaması için takip 1 yıl boyunca ücretsiz yapılır.
Ankarada kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tedavi edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan Idea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. Ankara varis tedavi merkezleri arasında SGK lı hastalara kılcal varislerinde tedavisinin yapıldığı tek kliniktir.
Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucu belirlenmektedir
Varisin çapı ve yaygınlığına göre
Radyo frekans
Lazer
Skleroterapi
Köpük tedavisi yöntemleri uygulanmaktadır.
Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir.Tümü tedavi edildiği için tekrar ihtimali ameliyata kıyasla çok düşüktür.
Ayrıntılı bilgi ve randevu için Idea klinik Ankara Şube Tel: 0312 434 37 00

Ayrıntılı bilgi ve online randevu için ankara varis tedavi merkezleri