Özellikle ortexia denilen her şeyin doğalını tüketme hastalığı olanlar bu konuda çok hassastır ve tüm sorunlarını bitkilerle çözmek isterler. Aslında bu yaklaşım toplumda çok ta yaygındır. Bitkisel ilaç kullanımı insanlık tarihi kadar eskidir ve ilgi çeker. İlaç sanayi gelişmeden önce neredeyse tüm tedaviler bu şekilde yapılırdı. Ne yazık ki bu ilgi şarlatanların da ilgisini çekiyor ve insanların bu duygularını suistimal ederek para kazanmaya çalışıyor. Hiçbir tıbbi eğitimi olmadan insanlara teşhis koyup yine hiçbir fito terapi birikimi olmadan yine hastalara çeşitli bitkisel ilaçlar öneriyorlar.
Bu şarlatanların paranızı almasını ve sağlığınıza zarar vermesini nasıl engellersiniz
Bitkisel İlaç Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler ;
Öneren kişinin eğitimi; piyasada en bilinen iki profesörden biri iktisat profesörü diğeri kimya profesörüdür. Ancak algı operasyonuyla kendilerini tıp profesörü gibi tanıtarak insanları aldatmaktadırlar.
Önerilen bitki hakkında bilimsel çalışma; Önerilen her bitkisel tedavi ile ilgili deneysel ve bilimsel çalışmalar vardır bunları kendi imkanlarınızla araştırabilirsiniz
bitkisel ilaç almadan bilmeniz gerekenler-Bitkisel ilaçların yan etkileri ; Yine benzer şekilde yan etkiler ve doz hakkında bilimsel çalışmalar bulabilirsiniz
-Üretici firma güvenilirliği; Çoğu merdiven altı bu firmalar hakkında bilgi edinmelisiniz
-Satış ağı; Sadece internetten satanlar genellikle internet reklamlarıyla vur-kaç taktiği uygularlar.
-Eczanede satış ; Her ne kadar sahtekarlar onu da aşmayı başarsa da genellikle eczanelerde satışı yapılan ürünler daha güvenilirdir.
-Eczacı önerisi ; Çok dikkate almayın çünkü eczacılar sıklıkla daha yüksek kar bırakan ürünleri satarlar
-Kullanıcı yorumları; Çok memnun kalanların yazdıklarıyla ilgilenmeyin çünkü onların çoğu firma elemanıdır, daha çok memnun kalmayanların ne yazdığını dikkate alın
-Resmi internet sitesi; Ürünün internet sitesinde bilimsel çalışmalar yoksa güven duymayın, tereddütle yaklaşın
-Üretici firmanın birikimi; İsmi duyulmuş ve yıllardır bu işi yapanların ürünlerini tercih edin
-Fiyatı ; Pahalı ürün daha iyidir yanılgısına düşmeyin, asla doğru bir yaklaşım değildir.
-Paketleme kalitesi; Çok doğru olmasa da paketleme kalitesi firmanın ürününe verdiği kıymeti gösterebilir.
-Sahte bitkisel ilaçlar ; Çok sık rastlanmasa da ciddi bir durumdur. Firmanın taklitleri engelleme konusunda yaptığı en etkili bitkisel ilaçyatırımları dikkate alın. Piyasada çok farklı fiyatlar varsa firmayla bu konuyu görüşerek aydınlatın.
Sonuç olarak;
Hastalığınıza doğru teşhis koydurun yani “basurum var” diyerek makat kanaması için doğal ürünler kullanırken atladığınız bağırsak kanseri sizi pişman edebilir. Mümkün olduğunca alacağınız doğal ürünü doktorunuza onaylatın. Ne olursa olsun bilim insanların yaşam kalitesi için vardır. Bitkisel ilaç almadan bilmeniz gerekenleri öğrenmeden ürün almayın.

bitkisel tedavi formülleri

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Bitkisel İlaç Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler” Yazısında Yorum Yok

kucing