Bursa basur tedavisi konusunda şanslı illerden biri. Bu güne kadar sınırlı imkanlarla ve yaygın bir biçimde ameliyatla yapılan tedaviler artık yerini yüksek teknoloji cihazları ve yeni yöntemlere geçiyor. Idea Klinik Makat Hastalıkları Tedavi Merkezi 20 senelik tecrübesini İstanbul, Ankara ve İzmir illerinden sonra Bursa’ya getiriyor.
Idea Klinik anüs bölgesi hastalıkları olan basur, makat çatlağı, kıl dönmesi, kondilom hastalıkları konusunda en köklü sağlık kuruluşlardandır. Tüm bu hastalıkların tedavisi çağdaş yöntemlerle yapılmakta bu sayede hastalar aynı gün işine dönebilmektedir.
Bursa Basur Tedavisi Fiyatları; Ücretler standarttır. SGK sı olan hastalar 840 TL, sağlık güvencesi olmayanlar ise 1600 TL ücret öder. Muayeneler ücretsiz olup tüm tedavilerde SGK mensuplarına %50 İndirim uygulanmaktadır. Tedavi ücreti dışında hastadan muayene parası, anoskop parası, ultrason parası gibi isimler altında ek ücret talep edilmez.
Net Ücretleri Öğrenebilirsiniz; Bursa’da ilk defa uygulanan bu yöntemde resmi internet sitesindeki sanal muayene sayfasından veya Op.Dr.Ergun Aygören e ait 0532 152 26 75 numaralı telefona whatsapp tan fotoğraf göndererek yöntem ve ücret konusunda net bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde klinikte sürpriz bir ödemeyle karşılaşmazsınız. Tedavinizi hangi şubede olmuş olursanız olun kontrol gerektiğinde size en yakın şubeden hizmet ödemeden hizmet alabilirsiniz. Bursa dışında kontrole veya tedavi olmaya gidebileceğiniz Idea Klinik şubeleri Ankara, İzmir, Kadıköy, Nişantaşı, Bakırköy şubeleridir.
Sayfada daha çok basurdan söz edilmektedir ancak aynı bölge hastalıklarından anal fissür (makat çatlağı), anal kondilom (siğil), fistül, makat apsesi gibi hastalıkların tedavisi de yapılmaktadır. Proktoloji branşına giren bu hastalıklar dışında varis ve ben tedavileri de ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır.
Bursa Basur Doktorları;
Bu konuda öne çıkan isim proktoloji uzmanı Op.Dr.Ergun AYGÖREN öne çıkan klinik ise Idea Kliniktir.