Makat hastalıklarının teşhisi ve tedavisiyle ilgilenen branşa proktoloji, ilgilenen uzmana ise proktolog denir. Proktoloji genel cerrahi branşının alt dalıdır yani uzman aslında genel cerrahi uzmanıdır ama bu branşın yaptığı guatr, safra kesesi, fıtık gibi onlarca hastalık yerine sadece makat hastalıklarıyla ilgilenir. Az sayıda hastalığın teşhisi ve tedavisi ile ilgilendikleri için makat bölgesi hastalıkları konusunda çok daha tecrübelidirler.

Bursa Proktoloji Merkezi

Hemoroid (basur)
Kıl dönmesi (pilonidal sinüs)
Kıl dönmesi apsesi
Makat çatlağı (anal fissür)
Fistül )akıntı olması)
Kondilom (anal siğil)
Polipler (et beni gibi çıkıntılar)
Mayasıl (anal dermatit)
Pruritis ani (makatta kaşınma)
Anüs apsesi
Mantar hastalıkları
Bağırsak sarkması
Makattaki kanserler
Anal dermatit hastalıklarının tedavisini yapmaktadır.Her hastalıkta olduğu gibi tedavisi araştırılırken önemli noktalardan biri de doktorun bu konudaki eğitimi ve kliniğin teknolojik birikimidir.

Bursa Proktolog

Bursa’da onlarca genel cerrahi uzmanı vardır ve bunların neredeyse tamamı makat hastalıklarının tedavisiyle de ilgilenir. Bölge hastalıklarının tedavisine yoğunlaşmış uzman Op.Dr.Ergun AYGÖRENdir. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda Idea Klinikte hasta kabul eden Op.Dr.Ergun AYGÖREN anüs bölgesi hastalıklarından hemoroid, kıl dönmesi, makatta çatlak, fistül, kondilom, mayasıl, makatta apse, anal dermatit yanı sıra teknolojik cihazlarla ameliyatsız ben tedavisi, lipom (yağ bezesi), nasır ve cerrahi sünnet te yapmaktadır.

Bursa Hemoroid Doktorları

Bir uzman daha az hastalıkla ilgilendiğinde ilgilendiği alanla ilgili daha fazla hasta görür ve buna bağlı olarak da deneyimi, bilgisi ve el becerisi artar, tüm bunlar yanı sıra yeni yöntemleri ve yeni teknolojileri de kullanıma sokar. Idea Klinik Bursa Şubesi de anüs hastalıkları tedavileri konusunda tüm teknolojik donanıma sahiptir. Buna ek olarak Bursa’da  varis ameliyatsız tedavileri konusunda da önemli bir açığı kapatmış ve çağdaş tedavi yöntemlerini Bursa’lıların hizmetine sunmuştur.
Klinik ve hizmet sunumu alışık olduğunuzdan çok farklıdır. Artık unutmaya başladığımız muayenehane ortamında kalabalıkta mücadele etmeden, randevu saatinizde alınırsınız muayene sonucunda teşhisiniz konur ve size en uygun tedavi yöntemi anlatılır ve sizin istediğiniz yapılır. Hastane karmaşasından uzak aile ortamı şeklinde hizmet sunulur. Randevu saatinizden erken geldinizse son derece nezih döşenmiş salonda çayınızı yudumlayarak dinlenebilirsiniz.
Bursa İdea Klinik’de anüs hastalıklarıyla ilgili en nezih hizmeti alacağınız ortamda uygulanan yöntemler
Mikro sinüsektomiyle kıl dönmesi
Lazerle basur tedavileri
Radyo frekans ve lazerle ben alma
Ve bunun gibi tamamı ayaktan uygulanan yöntemler sayesinde
Hasta günlük yaşamını sürdürebilirsiniz
Uzun süre yatmanız gerekmez
Pansuman gerekmeden
Narkoz riski yaşamadan
Mahremiyetinize maximum düzeyde saygı duyularak
5-15 dakikada
Yatış gerekmeden tedavinizi olabilirsiniz.
iletişim 0224 249 15 58
Op.Dr.Ergun AYGÖREN iletişim 0532 152 26 75
Kişisel sitesi; www.ergunaygoren.com

Bursa Varis Tedavi Merkezi

Proktoloji ünitesi yanı sıra fleboloji (varis tedavisi) ünitesi de varis hastalarına ameliyatsız tedaviler yapmaktadır.
Varis tedavisi Flebolog Op.Dr.Eren ANĞ tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.
Varislerinizin fotoğraflarını whatsapp ile göndererek ücret bilgisi alabilirsiniz. 0532 152 2675

bursa proktolog