Klasik hemoroid ameliyatlarında en önemli sorunlardan biri de ameliyat sonrası şiddetli ağrı ve bu ağrı sebebiyle olan iş gücü kaybı yani istirahat süresidir.İzleyeceğiniz video da ağrı sinirlerinin olmadığı yerde hemoroid memesine gelen atar damar kökünden bağlanmaktadır,damarı bağlanan meme büzüşerek küçülür ve yok olur.Bu ameliyatın ağrı dışında diğer avantajlarıysa kanama olmaz,makat darlığı gelişme ve dışkı kaçırma ihtimali yoktur.

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Hemoroid ameliyatı izle” Yazısında 3 Yorum

 1. Bay eys says:

  Hocam merhaba ben 28 yaşında bir erkeğim. eşim le ilgili bi sorum olacak size eşim de hemoroid var.ben sex konusunda biraz doyumsuz bir insanim eşimle anal ilişki yaşamak istiyorum.anal iliski başlı başına ağrılı oluyor zaten bide hemoroid olunca olmuyor.bu sebepten dolayi da eşimi aldatmak istemiyorum.ne yapabilirim acaba hemoroid le iliski olurmu ya da hemoroid in kesin bi çözümü varmi geniş bir bilgilendirme yaparsaniz sevinirim.saygilar..
  Dr.Muharrem Kaya
  İnsanoğluna yaradan dürtüleriyle başedebilsin diye akıl vermiş,eğer dürtülerimizle hareket etseydik hayvanlardan farkımız kalmazdı.gerçi günümüzde yaşananlara bakılınca en vahşi ve acımasız hayvanlar bile insanoğlunun yanında çok masum kalıyor.size önerim eşinizin genel cerrah tarafından muayene ile değerlendirilip,tedavi edilmesi.tabiiki tedavi sonrası darlık vb durumlarda oluşabilir.

 2. Ceyda says:

  Slm 20 gun once asırı sogukta kalmıstım ertesı gun agrıyla bırlıkte dıskıda kan vardı dr muayene seklınden utandıgım ıcın gıtmedım bır dr arkadasa sorduk doxcıum ve kortos krem verdı arada dıskıda kan ve uc kısımda sızı gıbı dıskı cııkıor. Ne yapmalıyım? Kalıcı tedavı var mı?
  Dr.Muharrem KAYA
  genel cerraha muayene olmalısın.kanama olduğu için mutlaka anoskopi muayenesi yapılmalı

 3. FİKRET says:

  Merhaba ben yurt dışındayım 2 gündür basurumda ağrı var vede kanama oluyor rahat değilim ney yapmam gerekiyor kanamayı ve ağrıyı durdurmam için.
  Dr. Muharrem KAYA
  ene etkilisi sıcak su oturma banyosudur

ayam