Basur (hemoroid) tedavisi dar alanda yapıldığı için net bir şekilde görüntülemek mümkün olmaz ve bu sebeple anlatılmak istenen konu yeterince anlaşılır bir şekilde anlatılamaz.İzleyeceğiniz videoda daha anlaşılabilir olması için hayvan organları üzerindeki video kaydı tedavinin mantığının rahat anlaşılabilir olmasını sağlamıştır.
Ekteki video da lazer ve lastikle boğma yöntemi anlatılmaktadır,lazerde karaciğer boğma yöntemindeyse akciğer kullanılmıştır.Aynı uygulamalar anüs iç kısımdaki hemoroidler için uygulanmaktadır.

Her iki yöntemin de en büyük özelliği tedavinin ağrı sinirlerinin azaldığı bölgede yapılması sebebiyle ağrının ameliyata kıyasla çok daha az olmasını sağlamasıdır.
Hemoroidiniz çok ileri değilse diğer bir deyimle 1.-2.-3. derece ise en ideal tedavi seçenekleri bu yöntemlerdir ancak 4.derece ise ameliyat düşünmelisiniz.

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Hemoroid tedavi videosu” Yazısında 1 Yorum

  1. nihal says:

    slm-ben kabizlik ve hemoroittan cok cekiyorum-korkumdan hic bir tedavi gormedim bugune kadar. son zamanlarda agrim daha da SIKLASTI. videonuzu izledim-AGRI YOK-KESIN COZUM DIYE bahsettiniz-sizden ricam bana ucretini soylerseniz cok memnun olurum-ben makedonya dan bir vatandasim en kisa zamanda bana cevap verirseniz cok sevinirim-simdiden cok tesekur ederim hoscakalin
    Uzm.Dr.Muharrem KAYA
    internet sitesinde ücretlerini yazan http://www.ideaklinik.com kliniğin sayfalarına bakabilirsiniz.
    az da olsa ağrı olur

ayam