1994 Yılında Adana’da başlayan faaliyete başlayan Idea Klinik  2005 sonrası İstanbul Bakırköy’de devam etmiştir. 2014 Yılına gelindiğinde İstanbul’daki etkinliğini artıran Idea önce Kadıköy müteakibinde ise Şişli kliniğini açmıştır.

Idea Kliniği Şimdi Ankara da

Alanında tecrübeli hekimlerin görev yaptığı Idea özellikle teknoloji ve tecrübeye dayalı ameliyatsız yöntemlerle sürekli gündem olmaktadır. İstanbul dışından gelen hastalarımızın rahatı için ilk şubemiz Ankara Kızılay’da 15 Mart 2015 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır. İlerleyen zamanlarda farklı şehirlerden klinik haberleri vereceğiz.

Ücretsiz Muayene ve SGK Anlaşmalıyız

Varis, Hemoroid, Kıl Dönmesi, Anal Fissür, Kondilom, Ben Tedavisi, Hemanjiom hastalıklarının teşhisinde herhangi bir muayene ücreti ödemeyeceksiniz. Ayrıca SGK anlaşmalı olan kliniğimiz tedavi ücretlerinde %50 indirim imkanı sağlamaktadır.

Ameliyatsız Varis Tedavisi Şimdi Ankara’da

En ciddi damarsal problemler arasında yer alan varis hastalığına ameliyatsız çözüm sunan Idea Klinik tüm varisleriniz için ameliyatsız çözümler sunuyor. Bunun için Lazer, Radyo Frekans, Köpük ve Skleroterapi ile 10 dakika gibi kısa bir sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Hastanede yatma, narkoz, ameliyat izi gibi sorunları yaşamadan varislerinizden kurtulabilirsiniz.

Mikro Sinüksektomi İle Kıl Dönmesi Ameliyatı

Özellikle 20-35 yaş arası erkeklerin en ciddi makat hastalığı haline gelmiş olan Pilonidal Sinüs klasik ameliyatlar yerine Bascom’un modifiye edilmiş hali Mikro Sinüsektomi uygulanmaktadır. 10 Dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşen Mikro Sinüsektomi yönteminde sadece 2cm’lik bir alanda kesi yapılarak cilt altındaki kıllar kapsülü ile çıkarılır. Hastamız tedavi sonrası evine, işine, okuluna dönebilir. Hastanede yatma, narkoz ve pansuman gerekmez.

Makat Çatlağına Botox İle 1 Dakikada Çözüm

Anal Fissür hastalığı kişiyi en çok huzursuz eden hastalıklardan olup, artık ameliyat ve risklerini yaşama sorunu kalmadan sağlığınıza kavuşacaksınız. Sadece 1 dakika gibi kısa bir sürede Botoxla Anal Fissür tedavisi Idea Klinik

THD, RBL ve Lazerle Hemoroid Tedavisi

Bir diğer ciddi makat hastalığı ise halk arasında basur olarak bilinen hemoroiddir. Kabızlık ve ıkınma sonucu ortaya çıkan hastalık tedavisi geciktikce şikayetleri ve evresi artacaktır. Kliniğimizde hemoroid tedavisi THD ve lastikle boğma yöntemi yanısıra lazer ile gerçekleştirilmektedir.

Benlerinizden İz Kalmadan Kurtulun

Estetik yönden kötü göründüğü gibi kanserleşme riski bulunan benlerinizde iz kalmadan kurtulmak isterseniz Idea klinik genel cerrahi uzmanları ameliyatsız ben tedavi yöntemleri ile tedavi sonrası hiç bir iz kalmadan ben alımı yapmaktadır.

1 yıl takip garantili kondilom tedavisi Ankara da sadece Idea kliniiğince uygulanmaktadır.

Ankara idea klinik ulaşım; Hastaların rahat ulaşımı için en merkezi yere konumlanmıştır, eski adıyla Gökdelen yeni adıyla Gama iş merkezinden Zafer Çarşısına inerken sağda 6. bina Yener iş hanı no:81/4 Kızalay

Idea Ankara tanıtım sitesi için tıkla

ankara idea klinik adresi

ankara kıl dömesi tedavisi

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Idea Ankara açıldı” Yazısında Yorum Yok

kodok