098Hiç bir ameliyat yada operasyona gerek kalmadan tüm mevcut varislerinizden ameliyatsız tedavinin yapılabileceği yöntemleri lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak tedavi ediyor.

İzmir Varis Tedavi Merkezi
Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, İzmir, Ankara dan sonra Bursa’da da de şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağ-kur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavilerde ücretler %50 uygulanmaktadır.
İzmir Atatürk Caddesi No:174/1 Kat:4 (Cumhuriyet Meydanı) KONAK adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online ya da 0232 4221006 nolu telefondan randevu da alabilirsiniz.
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinizden, okulunuzdan geri kalmadan sadece 10 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz.
İzmir de Op. Dr. Serkan AKARSU yönetiminde hizmet vermeye başlayan ameliyatsız tedavinin ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.
Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi yöntemleri, olabilecek sorunlar hastaya anlatılır ve tedaviye başlamak için onay istenmektedir.

İzmir Varis Tedavi Fiyatları
Varis tedavi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak yöntemlere göre 400 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır. Hastanın tedavisini tamamlaması için takip 1 yıl boyunca ücretsiz yapılır.
İzmir de kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tedavilerinin yapılabileceği tek merkez olma özelliğini taşıyan İdea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. Ameliyatsız varis tedavisi konusunda 18 yıllık tecrübe sayesinde hasta memnuniyeti maximumdur
Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucu belirlenmektedir
Varisin çapı ve yaygınlığına göre ameliyatsız yöntemler olan;
Radyo frekans
Lazer
Skleroterapi
Mikro skleroterapi
Köpük tedavisi yöntemleri uygulanmaktadır.
Çağdaş ameliyat yöntemleri;
EVLA (endo venöz lazer ablasyonu) damar içinden lazer
EVRFA (endo venöz radyo frekans ablasyonu) damarı içerden radyo frekansla yakma
Yapıştırma (damara içerden yapıştırıcı verilerek kapatma işlemi)
Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir. İnce, kalın ve kılcallar dahil tümü yok edildiği için tekrar ihtimali klasik ameliyata kıyasla çok düşüktür.
Ayrıntılı bilgi ve randevu için
GSM 0542 295 52 54  Bu cep telefondan whatsapp ile fotoğraf göndererek net ücret alabilirsiniz.
Op.Dr.Serkan AKARSU wwww.serkanakarsu.com.tr

Serkan Akarsu dan bahsedip te klinik arkadaşı Demet Ağras’tan söz etmezsem olmaz

İzmir Kadın Proktoloji Uzmanı
İzmir’de makat hastalıklarına özgü çalışan tek kadın genel cerrahi uzmanıdır, proktoloji branşına giren hemoroid (basur), anal fissür (makat çatlağı), fistül, kıl dönmesi (pilonidal sinüs), kondilom yanı sıra ben tedavisi de yapmaktadır. Kliniğin teknolojik donanımının tam olması sayesinde tüm bu hastalıkların tedavilerinde çağdaş yöntemleir uygulamaktadır. Uyguladığı yöntemler genel olarak ameliyatsız yöntemlerdir ve şunlar sayılabilir; plazma, lazer, radyo frekans, İRC, RBL, mikro sinüsektomi. Dr. Demet Ağras makat hastalıkları yanı sıra yine kadın hastaların muayene olmaya utandığı meme hastalıklarıyla da ilgilenmektedir.

https://www.ideaklinikizmir.com/izmir-varis-tedavisi/