Kaş ekimi saç ekimi gibi değildir fiyat / etkinlik açısından son derece ekonomik ve iyi sonuç alınan bir uygulamadır çünkü az sayıda kökle yüz ifadesinde çok ciddi değişiklik elde edilebilmektedir.Saç ekiminde görsel değişim için binlerce kök ekmek gerekirken kaş ekiminde 200-700 kökle yaklaşık istenilen sonuç elde edilebilir.

Kaş ekiminde değişik fiyat uygulamaları olsa da en mantıklı ücretlendirme kök sayısına göre yapılan fiyatlandırmadır.

Yani kişi ihtiyacı kadar kök ektirir ve ektirdiği kök sayısına göre ödeme yapar.Yaygın uygulama tek fiyat uygulamasıdır yani kişi 200 kökte ektirse 700 kökte ektirse kliniklere göre 500-1700 euro arasında değişen miktarda bedel alınır.

Kaş ekim fiyatları kliniğin bu işe başlama süresi ve bulunduğu semte göre çok değişmektedir,saç ekimi yaparken “hadi kaşta ekelim” mantığıyla işe yeni başlayanların öğreninceye kadar uyguladığı düşük fiyat ve “bize zengin müşteri gelsin” diyen lüks semt kliniklerinin uyguladığı yüksek fiyatlar arasında değişmektedir.

Yaygın olarak yapılan kanal açılarak kaş ekimi hem kısa sürede tamamlanmakta hemde yardımcı personeller tarafından ekim yapıldığı için daha ekonokim olmaktadır.Ancak bu şekilde yapılan ekimden beklenen sonucun alınması mümkün değildir çünkü kaşlar 70-80 derece açıyla çıkar ve son derece çirkin görünür.Kaş ekimi uygun alet yardımıyla 25-30 derece ekilmelidir yoksa görüntü rahatsız edici olur.

Türkiyede kaş ekiminin en fazla yapıldığı klinikte kaş ekimi fiyatı ekilecek kök sayısına göre belirlenmektedir kişi ihtiyacı kadar ektirip istediği fiyatı ödemektedir.1 kök kaş ekim ücreti 5 TL olarak uygulanmaktadır ancak işlemde kullanılan malzemelerin çoğu tek kullanımlık olduğu için 300 kök limiti uygulanmaktadır. ayrıntılı bilgi ve iletişim için kasekimi.com ve www.ideaklinik.com dan alınabilir.

Bilgiler kasekimi.com dan alınmıştır

http://www.kasekimi.com
https://www.ideaklinik.com/kas-ekimi-fiyatlari.html
https://www.ideaklinikankara.com/kas-ekimi/

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Kaş ekimi fiyatları” Yazısında 1 Yorum

  1. fatma says:

    sag tarfimda kacimin orta kisimin dacok az kirik oldu ektirmesi ne kadar olur
    Uzm.Dr.Muharrem KAYA
    yaptıacağınız kliniğe göre değişir ama sanırım 1000-1500 tl yi bulabilir

kadal