Kaş ekimi yada diğer deyimle kaş nakli tecrübe ve dikkat gerektiren bir işlemdir.Yüzde en belirgin yapı olduğu için ekim açısı,ekim şekli,kişinin yüz yapısı çok önem arz eder.Saç ekimi gibi algılayıp bu şekilde uygulamak tam bir hüsranla sonuçlanabilir.Hüsran olmaması için nakil düşünen kişi çok iyi araştırma yapmalıdır.Kaş ekimini kalıcı kontur gibide düşünmemek gerekir çünkü kalıcı kontur resim yapmak gibidir ve dik çıkmak gibi sorun olmaz.

Kaş Ekimi araştırırken cevabını net bir şekilde almanız gereken şu soruları ezberledikten sonra görüşmelere başlamalısınız.

Kaşlarım kaç derece açıyla ekilecek;bu sorunun cevabı yatay ekiyoruz değildir 25 derece ile ekiyoruz gibi cevabı değerlendirmeye almalısınız çünkü yatay ekiyoruz kelimelerinin anlamı çok açık değildir ama 25-30 derece anlaşılabilir bir değerdir.

Ekim işlemini kim yapacak;”Ekip halinde ekiyoruz” sözü bu sorunun cevabı değildir kaş ekimi ekip halinde yapılan bir işlem değildir ancak tek kişi ekim yapabilir,birden fazla kişi ekiyorsa açı verilmesi mümkün değildir.

İşlemi yapacak kişinin eğitimi nedir;Ekiminizi doktormu yoksa yardımcı personellerimi ekecek bu durumu önceden netleştirmelisiniz.

Kökler kaçlı ekilecek;Her kökün mutlaka tekli ekilmesini istemelisiniz çünkü doğal kaşlarda asla ikili üçlü kök olmaz.

Bu soruların cevabını net bir şekilde almalı, buna rağmen bir klinikle görüşüp ikna olmamalı mutlaka farklı kliniklerden de görüş almalısınız.Size gösterilen resimlere inanmış gibi yapıp mümkünse o klinikte ekilmiş bir vaka görmelisiniz.

Tüm bu soruların cevabını alıp ikna olduktan sonra ücret konusunu araştırmalısınız.Kötü bir sonuç için az para vermektense hiç ekim yaptırmamanız daha doğru olabilir,unutmayın piyasada çok sayıda kaş ektirdiğine pişman olmuş insanlar olduğunu bilmelisiniz.

Aşağıda göreceğiniz 2 kaş ekimi arasındaki fark ustalığın sonucu ne kadar etkilediğini göstermektedir.

kötü sonuçlanmış kaş ekimi Kaş ekimi

http://www.kasekimi.com
https://www.ideaklinik.com/kas-ekimi-fiyatlari.html
https://www.ideaklinikankara.com/kas-ekimi/

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Kaş ekimi yaptırmadan” Yazısında Yorum Yok

kuda