Tıpta bir çok hastalıkta kullanılan bu tür bitkisel çözümlerle kıl dönmesi tedavisinde istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkün değildir. Bitkilerle kıl dönmesi tedavisi konusunda yazılmış bu bilimsel yazıyı okumadan böyle bir tedaviye başlamayın.
Kıl dömesi bitkisel çözüm
Pilonidal sinüs te denilen kıl dönmesi hastalığı bilinenin aksine kuyruk sokumu bölgesindeki kıllardan değil ense kısmından dökülen cansız kılların cildi delerek cilt altına girmesi sonucu oluşur, yani kıl kökü olmaz, kıllar büyümez.
Derinin üzerinden uygulanacak ilaçlar veya bitkisel ilaçlar hastalığın iyileşmesi yönünde asla etki edemezler ve iyileşme sağlamazlar tam tersi zaman kaybıyla hastalığın ilerlemesine sebep olurlar.
Ne yazık ki insanların ameliyat korkusunu kullanmak isteyen şarlatanlar hastaların bu korkuları üzerinden ceplerindeki paraları tırtıklama hesabıyla bu tür ürünler çıkarmaktadır. Ve nedense tıpla hiçbir ilişkisi olmayan kıl dönmesinin ne olduğu konusunda en ufak fikri dahi olmayan hatta hayatında kıl dönmesi dahi görmemiş isminin önünde profesör yazan kişiler bu tür ürünleri üretmek konusunda pek cevval. Tabi bu kadar istekli olmalarının en önemli sebebi para kazanma dürtüsü.
Soğan ve ısırgan otu veya bitkisel adıyla üretilen jel ve kremlerin kıl dönmesi hastalığını iyileştirmek gibi bir ihtimali yoktur. Kıl dönmesini bu şekilde iyileştirmeye çalışmak çürük dişi bitkilerle eski haline getirmeye çalışmaktan farksızdır.
Sonuç olarak ;
Kıl dönmesi hastalığında dokunun derinliklerinde kıllar veya başka yabancı maddeler vardır, bunların cildin altından almanın tek yolu ameliyattır, sinüs oradan alınmadıkça hastalık asla tedavi edilmemiş olur. Uyanıkların para kazanma hırsı zaman kaybederek hastalığınızın ilerlemesine sebep olmasın.

kıl dömesi bitkisel çözüm

kıl dömesi bitkisel çözümler

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Kıl dönmesi bitkisel çözüm” Yazısında Yorum Yok

badak