Kıl dömesi tedavisi Ankara dendiğinde Idea Klinik ve proctoloji uzmanı Op.Dr.Adil ALTINSOY öne çıkmaktadır. Makat hastalıkları ve kıl dönmesi üzerine uzmanlaşmış Op.Dr.Adil ALTINSOY mikro sinüsektomi yöntemiyle işinize ara vermeyeceğiniz şekilde ameliyat etmekte ve aynı gün sosyal yaşamınıza dönmektesiniz.
Ankarada mikro sinüsektomiyle kıl dönmesi yapan yerlerden en tecrübeli klinik idea klinik merkezi İstanbul Bakırköy dedir Kadıköy, Nişantaşı, İzmir den sonra Ankarada da şube açmıştır. Kliniğimizde SSK lılar, bağkurlular, memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamaktadır. Tüm SGK mensubu hastalar %50 ücret ödemektedir.
Idea Art Ankara Klinik Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay adresinde yani Ankara nın merkezinde, ulaşımın en kolay olduğu yerde hizmet vermektedir. Resmi sitesi ideaklinikankara.com dan tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0312 434 3700 nolu telefondan ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz.
Tüm hastalarına ücretsiz varis muayenesi sunan Idea Klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi için onay istenmektedir.
Mikro sinüsektomi avantajları
-Tekrar ihtimali klasik ameliyatlarda % 40 lara çıkarken micro sinüsektomide % 3-10 civarıdır.
-İş gücü kaybı ameliyatlarda 2-6 hafta, bu yöntemlerde 1-2 saattir
-Ameliyatta 15 gün istirahat önerilirken micro sinüsektomide aynı gün işe dönülebilir
-Normal ameliyatlarda 12-30 cm iz kalırken mikro sinüsektomide görünmeyecek kadar ( 1-2 cm ) küçüktür.
-Maliyet ameliyat yapıldığı hastaneye göre 4 000-15 000 TL arasında değişirken miro sinusectomide 800-2000 TL dir
-Ameliyat sonrası ağrı 3 gün şiddetli olarak 15 gün sürerken micro sinüsektomide ağrı kesici almayı gerektirmeyecek düzeyde olur.
.Ameliyat sonrası geniş yara alanında oluşacak kirli kanı emmesi için vakum aleti (dren) takılırken microsinüsektomide dren kullanılmaz.
-Narkozla yapılan ameliyattan sonra bir gün hastanede yatmak gerekirken bu yöntemden 10 dakika sonra klinikten ayrılabilir.
-Ameliyat sonrası 10-15 gün banyo yasaklanırken Micro sinüsektomi tedavisinden 72 saat sonra banyo yapılabilir,havuz veya denize girilebilir.
Kıl dönmesi ameliyatı Ankarada Idea klinikte mikro sinüsektomi yöntemiyle yapılmaktadır. Çok ilerlemiş hastalarda gerektiğinde hastanede Karydakis ameliyatı yapılmaktadır
Bu yöntemler sayesinde tüm kıl dönmesi hastaları okuluna işine ara vermeden tedavi edilebilmektedir.
Ayrıntılı bilgi ve randevu için Idea Klinik Ankara Şube Op.Dr.Adil ALTINSOY Tel: 0312 434 37 00
Kıl dömesi ameliyatı Ankara adres ve kroki için kıl dömesi tedavisi ankara

https://www.ideaklinikankara.com/mikro-sinusektomi-ameliyati/

http://www.adilaltinsoy.com/ankara-mikro-sinusektomi-uygulamasi/