Kıl dönmesi tedavisi Ankara dendiğinde Idea Klinik ve proctoloji uzmanı Op.Dr.Adil ALTINSOY öne çıkmaktadır. Makat hastalıkları ve kıl dönmesi üzerine uzmanlaşmış Op.Dr.Adil ALTINSOY mikro sinüsektomi yöntemiyle işinize ara vermeyeceğiniz şekilde ameliyat etmekte ve aynı gün sosyal yaşamınıza dönmektesiniz.
Ankara da mikro sinüsektomi yöntemiyle kıl dönmesi yapan yerlerden en tecrübeli klinik Idea klinik Bakırköy dedir Kadıköy, Nişantaşı, Ankara İzmir de şubeler vardır. Kliniğimizde SGK lılardan muayene ücreti alınmamaktadır. Tüm SGK mensubu hastalar % 50 ücret ödemektedir.
Idea Ankara Klinik Atatürk Bulvarı No:81 Kızılay adresinde hizmet vermektedir. Resmi internet sitesi ideaklinikankara.com dan tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0312 434 37 00 dan ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz.
Hastalara ücretsiz muayene sunan Idea klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi istenirse aynı anda yapılmaktadır.
Mikro sinüsektomi yöntemi farkları
-Tekrar ihtimali klasik ameliyatlarda % 40 lara kadar çıkarken micro sinüsektomide % 3-10 civarıdır
-İş gücü kaybı ameliyatlarda 2-6 hafta, bu yöntemlerde 1-2 saattir.
-Ameliyatta 15 gün istirahat önerilirken micro sinüsektomide aynı gün işe dönülebilir.
-Normal ameliyatlarda 12-30 cm iz kalırken mikro sinüsektomide görünmeyecek kadar ( 1-2 cm ) küçüktür
-Maliyet ameliyat yapıldığı hastaneye göre 4 000-15 000 TL arasında değişirken miro sinusectomide 800-2000 TL dir.
-Ameliyat sonrası ağrı 3 gün şiddetli olarak 15 gün sürerken micro sinüsektomide ağrı kesici almayı gerektirmeyecek düzeyde olur
-Ameliyat sonrası geniş yara alanında oluşacak kirli kanı emmesi için vakum aleti (dren) takılırken microsinüsektomide dren kullanılmaz.
-Narkozla yapılan ameliyattan sonra bir gün hastanede yatmak gerekirken bu yöntemden 10 dakika sonra klinikten ayrılabilir
-Ameliyat sonrası 10-15 gün banyo yasaklanırken Micro sinüsektomi tedavisinden 72 saat sonra banyo yapılabilir,havuz veya denize girilebilir.
-Kıl dönmesi ameliyatı İzmir de Idea klinikte mikro sinüsektomi yöntemiyle yapılmaktadır. Çok ilerlemiş hastalarda gerektiğinde hastanede -Karydakis ameliyatı yapılmaktadır
Ankara kıl dönmesi tedavi merkezi iletişim 0 312 434 37 00
Whatsapp tan fotoğraf göndermek için 0505 119 36 90
Op.Dr.Adil ALTINSOY GSM 0505 119 36 90
kıl dönmesi ankara

https://www.ideaklinikankara.com/mikro-sinusektomi-ameliyati/

http://www.adilaltinsoy.com/ankara-mikro-sinusektomi-uygulamasi/