Konya basur merkezi dendiğinde sadece basur tedaviyle ilgilenen doktor değil de tüm genel cerrahi ameliyatları gibi hemoroid ameliyatı da yapan klinikler akla gelir. Sadece makat bölgesi hastalıklarıyla ilgilenen uzmana proktoloji uzmanı denmektedir.
Konya basur doktoru olarak çalışan klinik yada doktor değil de tüm hastalıkların tedavisiyle ilgilenen uzmanlar vardır.
Konya ya en yakın proktoloji merkezi Ankara idea kliniktir. Idea Klinik Ankara şubesinde Op.Dr.Adil ALTINSOY proktolog olarak hizmet vermektedir.
Yeni ulaşım ağı hızlı trenle 1.5-2 saatte gidip tedavinizi olup aynı gün dönebilirsiniz.
Ankara idea klinik basur ve varis konularında uzmanlaşmıştır.
Varis tedavisi kalp damar cerrahı uzmanı tarafından lazeri radyo frekans, skleroterapi ve köpük tedavileriyle yapılmaktadır.
Makat hastalıkları tedavileri genel cerrahi (proctoloji) uzmanı Op.Dr.Adil ALTINSOY tarafından yapılmaktadır.
Basur tedavisi tamamen ayaktan yapılmakta, hasta işine ara vermeden sağlığına kavuşmaktadır. Tedavilerde hastalığın derecesine göre lazer, rubber band ligasyon (RBL-lastikle boğma yöntemi) ve THD yapılmaktadır.
Konya dan idea klinik’e ulaşım şu şeklidedir; hızlı trenle ulus garına gelinir oradan taksiyle 5 dakikada Kızılay merkeze gelinir, otobüsle gelmek istenirse AŞTİ de inilir metroyla 5 dakikada Kızılay a gelinir. Klinik Kızılay merkezde gökdelenden 5 bina aşağıdadır. Atatürk Bulvarı no:81/4.
Anahtar kelime
Konya hemoroid tedavisi