Konyada da çağdaş teknolojilerle benlerinizi aldırabilecek yerler sınırlı sayıdadır, tedavide tüm çağdaş tedavi yöntemlerinin kullanıldığı Idea klinik Ankara şubesi her tür benin tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz Konya en yakın men aldırma merkezidir.
Ankarada benlerin tedavisi yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op. Dr. Adil ALTINSOY dur
Ankara ben tedavi merkezi Idea klinikte şu yöntemlerle benlerinizi aldırabilirsiniz

Lazerle ben aldırma

Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ödeme yapılmaz.

Radyo frekansla buharlaştırma yöntemi

Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslarda ücret talep edilmez.
Elekrokoter ; Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seansta tamamlanır.
Et benleri radyo frekans veya elektrokoter ile alınır.
Uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada iz kalmayabilir.

Ben tedavi ücretleri

Benin yapısına göre şu şekilde değişir ;
İlki 500 TL eklenen her biri 250 TL dir. SGK sı olan hastalar ilki 250 TL eklenen her biri 125 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.
Konya ben aldırma merkezleri dendiğinde daha çok her hastanın kabul edildiği hastaneler akla gelmektedir ve yapıları gereği ameliyatla alınmaktadır ve ameliyat olduğu için daha fazla maliyet çıkarılmaktadır. Maliyetin fazla olması yanı sıra benden daha kötü görünen iz kalabilmektedir. Konya dan hızlı tren olması hastalara büyük kolaylık sağlamaktadır, Ankara daki uzak bir semtten gelmek kadar rahat olmaktadır.

Benlerinizi nerede aldıracağınıza karar verirken en önemli kriteriniz gideceğiniz kliniğin teknolojik donanımı ve gideceğiniz klinikteki doktorun bu konudaki uzmanlığı ve tecrübesi olmalıdır.
Teknolojinin şöyle bir önemi vardır; her beni ameliyatla alan bir doktora gittiğinizde size ameliyatsız yöntemlerin olmayan olumsuz yönlerinden söz ederek sizi ameliyata razı etemeye çalışır. Diğer taraftan radyo frekans olmayan kliniğe gittiğinizde daha iyi diyerek sizi kotere razı etmeye çalışacaktır. Tüm teknolojilerin olduğu kliniğe giderseniz her beniniz için en uygun yöntem önerilir ve uygulanır.
Konyaya en yakın Idea Klinik Ankara için konya ben aldırma