Saç ürünleri arasında en ilginç olan ürün bu olsa gerekr. Ürün tam bir piyasa malı Hürrem yağı mantığıyla üretilmiş “piyasayı vurup çekiliriz” zihniyetiyle 20 TL ye satılan bir ürün.Ne yazık ki saf insanların “ya 20 TL imiş bir denemenin zararı olmaz” diyerek alacağını bilerek piyasaya sürülmüştür.

Tabi bu iş biraz yakasını kaptırma işine benzer çünkü yine Hürrem yağı gibi 6 seans önerilmiş yani 20 değil 120 TL tokatlama hesabı yapılmıştır.

Dünyada bu şekilde üretilen,ismiyle içeriği arasında hiçbir alaka olmayan,seanslar halinde kullanımı önerilen bir başka ürün yoktur olamaz da.

Siz siz olun 6 ay sonra piyasadan tümüyle çekilmiş olacak bu tür ürünlerden uzak durun 20 TL bile olsa bu uyanıklara para kaptırarak “aptallar olmasa uyanıklar ne yer” atasözünü haklı çıkarmayın.

Unutmayın eskiden Sülün Osman Galata Köprüsünü satardı şimdide uyanık insanlar internette Sülün Osmanlık yapıyor.

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Natura derm çam yağı” Yazısında 6 Yorum

 1. sebuhi says:

  Selam hocam.6 yildir sackiranim var.kiprik kas ve saclarim tamamen dokuldu.ama simdi kas ve kipriklerim azacik olsada geldi.(50 % oraninda)kafamin her yerinden ise beyaz saclar cikmaya basladi ve bazi yerlerde siyahlasiyor.ama saclarin kokleri cok zayif ve gec uzuyor.bu durumda minoxidil ve sadbe kullana bilirmiyim?ikisin ayni zamanda kullanirsam etkili olurmu?yoksa aksine zararmi olur?
  Dr.Muharrem KAYA
  kullanabilirsin.

 2. ziya says:

  Sevgili Hocam; Önce benim gibi 6 adet satın alıp,sonra araştırıp çöpe atanlar için Önce araştırıp sonra satın aldıracak ,kafaya sürünce Kafayı çalıştıracak bir ilaç var mı acaba selamlar..
  Uzm.Dr.Muharrem KAYA
  var tabi
  % 3 procapil içeren ürünleri araştırın
  dikkat edin ınunda % 5 lik çakmaları var 🙂

 3. murat says:

  Merhaba hocam bende bu urunu kullanıyorum bilmiyorum belki kişiden kişiye farklılık gösterebilir ben 1 nisandan bu gune kadar kullanıyorum çok özenli bir şekildede kullanmıyorum ve tamamiyle saçsız bölgeden sarı sarı tüyler çıkmaya başladı ve bu tuyler daha önceden yoktu bu tuyleri 1 ay önce farkettim bende inanarak kullanmadım bu urunu yani hiç ümidim yoktu beklentimde yoktu ama zaten kelim dedim ve kullandım iyide yaptığıma inanıyorum bende sizin gibi ön yargılı olmama rağmen kullandım ve sanki sonuçlarını alıyorum Ankara ‘da iseniz görüşüp farkı Gözlerinizlede görebilirsiniz, sunuda ekleyim kimseyi yanıltmak istemiyorum saclarım fıskırdı demiyorum sarı tuyler çıktı diyorum yalnızca sackarım fıskırırcasına cıkarsa bunu ilerki gunlerde acık yüreklilikle söylerim SAYGILARIMLA

 4. eren says:

  hocam bende bu ilaç hakkında sizin gibi düşünüyorum,bir kere adamlar 6 ay kullanımdan sonra bırakın saclar eskısı gıbı olmaz diyor.Sayenizde biliyoruz ki bu külliyen yalan.Fakat internette yüzlerce kişi etkili olduğunu saç çıkardığını ve bunu 15 gün 1 ay içersinde yaptığını söylüyorlar.Ne dersiniz hocam,Şaşırdık kaldık..
  Uzm.Dr.Muharrem KAYA
  yüzlerce kişi dediğiniz üreticinin kadrolu elemanıdır,sürekli bir yerlere farklı isimlerle yazıyordur.öyle bir ürün çıkaran herşeyi yapabilir 🙂
  birde genellikle bu tür yorumlar ürünün çıktığı gün vardır yani sonuç alacak kadar süre bile geçmemiştir ürteimden sonra

  • ali says:

   muharrem hocam ben gecen hafta saç dökülmesiyle ilgili doktora gittim doktorum bana saç dökülmesi genelde genetik bir olaydır dökülmesini durdurablilirsin, fakat saçın tekrar çıkması çok zor dedi buna bir türlü çare bulamıyorum hücrelerin tekrar canlanması için sizin önerebileceğiniz bir ilaç varmıdır acaba…..
   Uzm.Dr.Muharrem KAYA
   ölen saç hücresi cnlanmaz ama kol kıl kadar tüyleşmiş saçların kalitesini arttırabilecek ürünler var bölgesel olarak kullanmak için hairforte sprey hap kullanmak isterseniz xpecia yı araştırabilirsiniz,ikisi birlikte daha etkili olur.

 5. Anonim says:

  bravo

kalkun