Op. Dr. Eren ANĞ 1971 yılında Bursa’da doğup, ilk ve orta öğretimini burada tamamlamıştır. Yüksek öğrenimine 1988 de İstanbul Üniversitesi  Çapa Tıp Fakültesinde başlamış 1994 yılında mezun olmuştur. Mecburi hizmetini  Konya Çavuş Sağlık Ocağında yapmıştır.
1996 da naklen  geldiği Bursa  ilinde pratisyen hekim olarak çeşitli birimlerde çalışmıştır. Ve 2000 yılında Tabip asteğmen ve iş yeri hekimi olarak Afyon’da askerlik görevini yerine getirmiştir.
2004 te Uludağ Üniversitesi  Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahi kliniğinde ihtisas eğitimine başladı  ve 2010 yılında mezun oldu. Osmaniye Devlet Hastanesinde mecburi hizmete başlayıp, 2013 yılında Bursa da Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine naklen tayin oldu. Op. Dr Eren ANĞ 2015 yılından beri Bursa daki kliniğinde varis, kılcal damarlar ( yüz, bacak, vücut ), hemanjiom diye adlandırdığımız damarsal hastalıkların tedavisini  yapmaktadır.
Halen Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ergun Aygören ile aynı klnikte hasta kabul etmektedir.

Tedavisini Yaptığı Hastalıklar ve Uyguladığı Yöntemler
Varis Tedavisi
Ameliyatsız varis tedavisi konusunda Bursa’nın en tecrübeli doktorlarındandır. Hali hazırda dünyada yaygın şekilde uygulanan ameliyatsız yöntemler skleroterapi, köpük tedavisi, radyo frekans, lazer, mikro skleroterapi yöntemleriyle gözle zor görülecek kadar ince varislerden iki parmak kalınlığına kadar genişlemiş olanlara kadar her tür varisi tedavi eebilmektedir.
Ayaktan uygulanan bu yöntemler sayesinde hasta işine ara vermeden yani sosyal yaşamıona 20 dakika ara vererek tüm varislerinden kurtulmaktadır.

Kılcal Damar Çatlaması
Gerek bacaklar, gerek yüz bölgesi gerekse burun üstündeki kılcal damar varislerini çağdaş yöntemlerle tamamen yok etmektedir. Hiç iz kalmayan yöntemlerle tedavi yapılmaktadır.

Hemanjiom
Bursa ve civarında ameliyatsız hemanjiom tedavisi yapan tek kişidir. Lazer, skleroterapi ve köpük tedavileriyle her yaş hemanjiomunu tedavi edebilmektedir.

Bursa Varis Tedavisi
Bursa’da sadece varislerin tedavisine yoğunlaşmış kalp damar cerrahisi daha doğrusu fleboloji uzmanı yok denecek kadar azdır. Dr.Ang kliniğinden fleboloji uzmanı olarak hasta kabul etmektedir. Sadece varislerin tedavisi ile ilgilenen uzmanlık branşına fleboloji bu branş uzmanına da flebolog denir.

İletişim Bilgileri
İdea Klinik Bursa
Adres: Cumhuriyet mah. Yağmur Sokak Cadde 224 Sitesi. B Blok / Daire: 5 Nilüfer
TEL: 0224 247 10 06 – 0224 249 10 06
GSM : 0532 152 26 75

Not: Cep telefonundan fotoğraflar göndfererek net ücret bilgisi alabilirsiniz.