Op. Dr. Mehmet Kartal Kimdir? Mehmet Kartal 1980 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta ve lise eğitimini Denizli ilinde tamamladı. Tıp fakültesini Ahmet Yesevi Üniversitesinde başladı 2002 yılı sonrası Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam etti.
Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesinde plastik, estetik ve rekosntriktif cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimi aldı.
Op.Dr.Mehmet Kartal’ın çalıştığı klinikler;
Uzun süren eğitim dönemlerinde aynı zamanda çalışma fırsatı bularak kendini sürekli geliştirme imkanı elde etmiştir. Bu kapsamda ilk görev yeri Afyon Bolvadin 1 nolu Sağlık Ocağı olup, devamında ise Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahi, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi alanında hizmet vermiştir.
2012 Yılı sonrası artık çok severek yapacağı plastik cerrahi uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. Bu kapsamda ilk görev yeri Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Denizli Devlet Hastanesi ve Özel Medicana Bahçelievler Hastanesinde görev yapmıştır.
Son görev yeri Estecenter den sonra Varis Nişantaşı Kliniğinde göreve başladı
Mart 2016 dan itibaren ise Türkiye’nin 22 yıldır en kaliteli sağlık hizmeti veren kurumu Varis Nişantaşı şubesinde çalışmaya devam etmektedir.
op.dr.mehmet kartalOp. Dr. Mehmet Kartal’ın Estetik Cerrahide İlgi Duyduğu Sorunlar;
Burun Estetiği;Estetik ve plastik cerrahi uzmanı olması nedeniyle bir çok alanda sağlık hizmeti sunmaktadır. Onlardan ilki kapalı teknikle Rinoplasti olup, yani burun sağlığı ve estetiği konusunda hizmet alabilirsiniz.
Meme Estetiği: Sadece kadınların değil, erkeklerinde ciddi anlamda sıkıntısı haline gelen meme estteği konusunda meme küçültme, meme büyütme, dikleştirme vs gibi hususlarda hizmet alabilirsiniz.
Kepçe Kulak Onarımı: Ergen sürecinden sonra oldukça can sıkmaya başlayan kepçe kulak problemlerinin çözümü.
Liposuction: Göbek probleminin en önemli nedenlerinden birisi hiç şüphesiz bölgesel yağlanma olup, spor ve egzersizlerle bu yağlardan kurtulma imkanı çok zordur. O nedenle basit bir yöntem olan Liposuction ile fazla yağlardan anında kurtulabilirsiniz.
Op.Dr.Mehmet Kartal telefon 0212 234 5834

 

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Op.Dr.Mehmet Kartal” Yazısında 2 Yorum

 1. Enes says:

  Hocam sorum olcakti kafamda ve burnumun oralarda egzema var öbek öbek bir cok ozel hastaneleelre gittim ilacilarindan yarar gormedim ve saclarimda seyrelme sacli derimde incelme derim cok hasssaslati ve arastrdim dokulme cok cogaldi ve mezoterapi yaptrridim 4 seans devamini yaptrmadim yaptrmaliyim faydasi varmi yoksa para tuzagimi veya ne kullanmaliym sacimin dokulmesini engellemek saclarimi kalinlastrmak icin egzama icinde onere bilecegiIniz ilac losyon var mi
  Dr Muharrem Kaya
  saç kalitenizi arttırmak için HP biotin 10 mg kullanabilirsiniz.egzama içinde hem yüzünüzde hem saçlı deride dermotto ve seboderm şampuan kullanabilirsiniz

 2. Burak bayindir says:

  Mrb doktor bey Sizin arkadaşların sorunlarına cevap verdiklerinizi okudum fakat genelde ters İlişki de tramva yasamassinizdir demişsiniz tam olarak bu tramva nedir açık bir şekilde açıklarmısınız
  Dr.Muharrem Kaya
  travma :tahriş ,yaralanma anlamına gelir

domba