Egenin incisi İzmir varis tedavi merkezi Idea Klinik açıldı. Türkiye de bir ilke imza atan Idea hiç birizmir varis doktorları ameliyat yada operasyona gerek kalmadan tüm mevcut varislerinizden ameliyatsız yöntemler lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak yok ediyor. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, Bursa, Ankara dan sonra İzmir de de şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretleri %50 uygulanmaktadır.
Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak yöntem, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedaviler için onay istenmektedir. Varis tedavi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak tedavinin şekline göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır. Hastanın tedavisini tamamlaması için takip 1 yıl boyunca ücretsiz yapılır. Ücretlendirme muayeneyle olabildiği gibi sayfanın sonundaki cep telefonundan gönderilecek fotoğraflara göre de yapılabilmektedir.

izmir varis tedavi merkezleri İzmir Varis Tedavi Fiyatları
Bir çok sağlık hizmeti gibi varisin tedavi ücreti de gidilen doktora, kliniğe ve hastaneye göre değiştiği gibi varislerin yaygınlığına, türüne ve kullanılacak teknolojilere göre çok değişir. Genel olarak SGK sı olmayan hastalar için ücret 800-8000 TL arasında, SGK sı olan hastalar için ücretler 400-4000 TL arasında değişmektedir. SGK lılar % 50 öderler. Bu ücretler ameliyatsız yöntemler veya çağdaş ameliyat yöntemleri olan EVLA (Endo Venöz Lazer Ablasyonu, damar içinden lazer tedavisi) ve EVRFA (Endo Venöz Radyo Frekasn Ablasyonu, damar içinden radyo frekans tedavisi)

Op.Dr. Serkan Akarsu
Atatürk Caddesi No:174/1 Kat:4 (Cumhuriyet Meydanı) KONAK adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0232 422 10 06 nolu telefondan randevu da alabilirsiniz.
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinizden, okulunuzdan geri kalmadan sadece 10- 20 dakikalık seanslarla tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Tedavisi yapılan varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz tedavisi biten damarda varis hastalığı kesinlikle görülmez ancak başka damarlarda zamanla genişleme olabilir. Bunu tedavisi yapılan ya da çekilen çürük dişin başka dişlerin çürümesini engelleyememesine benzetebilirsiniz.

İzmir’de Kılcal Damar Tedavisi
Tüm varislerin tedavi edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan Idea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. Ameliyatsız varis tedavisi konusunda 18 yıllık tecrübe sayesinde hasta memnuniyeti maximumdur.izmir varis tedavisi
Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucu belirlenmektedir
Varisin çapı ve yaygınlığına göre
Radyo frekans
Lazer
Skleroterapi
Köpük tedavisi yöntemleri uygulanmaktadır.
Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir. İnce, kalın, kılcal tüm varislerin tedavisi yapıldığı için tekrar ihtimali ameliyata kıyasla çok düşüktür.
Ayrıntılı bilgi ve randevu için Op.Dr.Serkan AKARSU Tel: 0232 422 10 06 Online randevu için
Whatsapp tan fotoğraf göndererek net ücret almak için 0542 295 52 54
www.serkanakarsu.com.tr

lazerle varis tedavisi izmir

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Ege bölgesinin ilk varis tedavi merkezi açıldı” Yazısında Yorum Yok

babi