Saç dökülmesi tedavisi dendiğinde insanların aklına genellikle şampuan gelir ancak şampuanların saç dökülmesine etki edebildiğine dair bir tek bilimsel yayın bile yoktur,zaten uyguladıktan 21-2 dakika sonra yıkanarak uzaklaştırılan bir ürünün tedavi edici özelliğinin olması mantıklı değildir.

Saç dökülmesi tedavisinde ikinci sırada akla gelen ürünler saç sprey ve losyonlarıdır bunlarında yüzlerce işe yaramaz bitkisel olanları yanında az sayıda bilimsel saç ürünleri vardır ve düzenli kullanıldığında % 92 ye kadar memnun edici sonuç sağlamaktadırlar.

Dökülme tedavisinde akla gelen son şey ise tabletlerdir.Aslında uygun içerikli tabletler bilimsel spreyler kadar etkili olabilmektedir diğer taraftan bölgesel kullanılan ürüne ek olarak alınması çok daha yüksek düzeyde cevap alınmasını sağlamaktadır. Xpecia tabletle ilgili ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYIN O

Saç için üretilen tabletler özellikle bölgesel ürün kullanmakla uğraşmak istemeyenler için ciddi çözüm sunmaktadır,bununla birlikte bölgesel ürün kullanımın pek yararlı olmadığı ve daha seyrek görülen kadın tipi dökülmelerde ve kansızlık,guatr gibi hastalıklara bağlı dökülmelerde de etkili olmaktadır.

Türkiye de saç için çok sayıda hap (tablet,kapsül) üretilmektedir bunlar içerik açısından değerlendirildiğinde xpecia tablet çok öne çıkmaktadır.

Güvenilir firmadan Xpecia Tablet satın almak için tıklayın https://www.enbipharma.com/xpecia-erkek

Xpecia yı öne çıkaran üstünlükleri

DHT yi bloke eden saw palmetto en yüksek miktardadır

Saç kökünü besleyen kılcal damarları genişleten gingko biloba bulunan az sayıda saç ürününden biridir

Bayanlarda görülen kansızlığa bağlı saç dökülmesinde etkili olan demir içerir

Erkeklerde andojenik etkiyi azaltan isoflavon Türkiyede üretilen tek üründür

Saçın yapı taşı olan keratin miktarı muadillerinden 2 kat daha fazla bulunmaktadır.

Kearitinin ön maddesi L-sisitin oranı çok yüksektir.

Saçta yüzey düzgünlüğü sağlayan bioperin içerir.

Extra B7 vitamini almayı gerektirmeyecek düzeyde B7 vitamini (biotin ) vardır.

Çinko miktarı bu gurup ürünlerde kullanılabilecek en yüksek düzeydedir

Pantotenik asit (B5 vitamini) muadillerinden daha fazladır.

Bunların dışında diğer eser element ve maddelerde içermektedir.

Bu kadar çeşitli maddeyi bu kadar doğru oranlarda bulabileceğiniz tek saç tableti xpecia dır.

Genel içeriğiyle değerlendirildiğinde bölgesel bir ürün kullanmadan saç dökülmesi problemini çözebilecek içerikte bir ürün gibi görünüyor,tercihen 1-2 ay günde 2 tablet sonraki dönemde günde bir tabletle devam etmek yeterli olur. Ek olarak procapil veya minoxidil içeren bir sprey kullanmak elde edilecek sonucu olumlu yönde etkileyebilir. Xpecia propecia gibi hormonları etkilemediği için cinsel sorunlara sebep olmaz.

Xpecia Tablet Yan Etkileri
Bilimsel olarak içeriği değerlendirildiğinde yan etki yapması beklenmez. Erkeklerin takıntı şeklinde saw palmettodan cinsellikle ilgili yan etki korkusu olsa da saw palmetonun günde 1500 mg kullanılması halinde bile cinsellik yan etkisi görülmemiştir. Yan, cinsellikle ildili yan etki olması için sebep yoktur.
Seyrek olarak içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerji görülebilir.

Bilgiler xpecia tabletin içeriğindeki maddelerin bilimsel veriler ışığında değerlendirilmiştir.

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Xpecia” Yazısında 1.502 Yorum

 1. Nurullah says:

  Hocam xpecia erkek demir içerir mi ? Bu arada demir bağlama kapasitem düşük çıktı saç dökülmesi yapar mı ?
  Dr.Muharrem Kaya
  içermez.yapabilir

 2. Nurullah says:

  Hocam xpecianın ilk 3 ay günde 2 kezdaha sonra 1 kez kullanımının önerilmesinin sebebi nedir ? Nasıl yeterli olabiliyor ?
  Dr.Muharrem Kaya
  ilk 3 ay günde 2 doz önerilmesinin nedeni hem DHT yi daha çok baskılmak hemde saçlı deirnin ve kıl köklerinin daha iyi beslenmesini sağlamak.tek doza düşülünce eğer DHt niz çok yüksek değilse yeterli oluyor.eğer DHt çok yüksek ise bunu dökülmede artış ile ayırt edebiliyoruz.tekrar çift doz kullanmak gerekiyor

 3. merhabalar hocam xpecıa nın ıcınde mıgrenın tedıkleyıcı madde varmıdır ?
  Dr.Muharrem Kaya
  içeriği bitkisel ,vitamin ve mineral içerdiği için böyle bir soruna neden olacağını düşünmüyorum.stres durumunuzu kontrol edin

 4. ertan says:

  internetten xpecia siparişi vermiştim gelen ürünlerin ambalajı aynı xpecia gibi olmasına rağmen üretici firmanın yani hairpharmanın ismi olmadığını farkettim. [email protected] yazıyor. xpecianın sahtesi mi üretilmeye başlandı? bu ürünlerin bana hiçbir faydası dokunmaz mı?
  Dr.Muharrem Kaya
  hayır herhangi bir sorun yok.defnil zaten xpecia yı üreten firma

gajah