Tüm görünen alanlardaki benler gibi boyun bölgesindeki cilt problemleri de özellikle renkliyse çok dikkat çekici olmaktadır ve tedavi sonrası iz kalırsa yine o da çok dikkat çeker bu sebeple görünür alanlarda en az iz bırakan yöntemler tercih edilmelidir.

Ekli resimde göreceğiniz hastanın boyun bölgesindeki ben radyo frekansla tedavi edilmiştir ve 2 ay sonraki görünümünde neredeyse hiç kalmamış diyecek kadar belirsiz bir iz kalmıştır.

Bu ben ameliyat yöntemiyle alınmış olsaydı belirgin bir çizgi ve gizli dikiş konmadıysa dikiş izi kalırdı ve ömür boyu düzelmezdi,benden daha çirkin bir görünüme sebep olurdu.

Radyo frekansla ben tedavisi lazer gibi ciltten kabarık olmayan renkli benlerin tedavisinde kullanılabildiği gibi ciltten kabarık renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde de kullanılmaktadır.Ekli resimde gördüğünüz ben bir seansta tedavi edilmiştir,% 5 kadar hastada 2.seans gerekebilmektedir.Tek seansta bitirilmesi lazer tedavisine büyük üstünlük sağlamaktadır.RF cihazı nevüse dokunduğu anda kaybolması da lazer yöntemine üstünlüğüdür.

Uygun uçlar kullanıldığında ve tecrübeli ellerde fark edilir bir iz kalmaz ve hasta için son derece yüz güldürücü sonuçlar verilebilir.Radyo frekansla ben tedavisi bu konuda uzmanlaşmış kliniklerce yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

boyunda et beni

Et beni öncesi

.

boyun bölgesi benleri için hangi yöntem iyidir

Boyunda ben sonrası

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Boyundaki benler nasıl geçer” Yazısında Yorum Yok

siput