Kaş ekimi bir çok klinik tarafından yapılmaktadır ama ne yazık ki çok güzel sonuçlanan olduğu gibi ekim yaptıranı bin pişman eden sonuçlarda ortaya çıkmaktadır. Kaş ekimi yaptırmadan çok iyi araştırmalı ve size gösterilen resimlere kanmamalısınız, özellikle “yasa gereği internet sitemize koyamıyoruz” diyenlere karşı çok temkinli olmalısınız. Çünkü klinikte montajlanmış fotoğraflar gösterilebilir ama internet sitesine konulacak montajlanmış fotoğraf sahibi farklı görünen sahibi tarafından eleştirilebilir.

Kaş Ekimi Doğal Olurmu

Tabiî ki bu sorunun cevabı ekimi yapan kişinin bu konudaki tecrübesi ve dikkatine bağlı olduğu kadar tekniğin nasıl uyguladığına göre çok değişir. Doğaldan ayırt edilemeyecek kadar doğala yakın olabildiği gibi çok kötü bir görünüm de ortaya çıkabilir.
Kaş ekiminde uygulanan tek yöntem FUE dir ancak FUE tekniğinin uygulanışı çok fark edebilmektedir özellikle yardımcı personellerin ekim yapması daha çok saç ekimi gibi olduğu için sonuç felaket olabilmektedir.
Kaş ekimi yaptırmadan önce nasıl bir sonuç elde edeceğinizi iyi sorgulamalısınız çünkü her kaş ekimi aynı olmamaktadır.
Özellikle şu soruların net cevabını almadan ekim yaptıracağınız yere karar vermemelisiniz
* Ekimi kim yapacak (doktordan net cevap almalısınız); “ekip halinde ekiyoruz” dendiyse bilinki ekiminizi yardımcı personeler yapacaktır.
* Kökler kaçlı guruplar halinde ekilecek (kesinlikle tamamı tekli kök olmalıdır çünkü doğal kaşların hepsi teklidir)
* Cilde kaç derece açılarla ekim yapılacak ( “yatay ekim” denmesi sizi ikna etmesin 25-30 derece açılarla ekileceğini net bir şekilde duymalı ve teyit etmelisiniz)
* Üst sıra ve alt sıra farklı açılarla olmalı (üst sıra aşağı doğru 15 derece,alt sıra 15 derece yukarı bakmalı)
Aşağıda iki farklı klinik ve 2 farklı kişi tarafından yapılmış 2 farklı kaş ekimi resmi göreceksiniz aradaki farka dikkat ediniz ve yeterli araştırma yapmadan kesinlikle karar vermeyiniz.
Sonuç olarak kaş ekimini araştırırken çok güzel görünenleri değil ekim yaptırmayı düşündüğünüz kliniğin yaptığı resimleri yada tercihen ekim yaptığı kişiyi canlı görmeye çalışın yoksa sizi başkalarının yaptığı kaş ekimi resimleriyle kandırabilirler.

Doğala yakın sonuçlanmış kaş ekimi
doğal görünen kaş ekimi
.
Doğal görünmeyen kaş ekimi
doğal olmayan kaş ekimi
Kaş ekimi ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın

http://www.kasekimi.com
https://www.ideaklinik.com/kas-ekimi-fiyatlari.html
https://www.ideaklinikankara.com/kas-ekimi/

r

Doktorunuz Sorun & Öğrenin

“Her kaş ekimi aynımıdır” Yazısında Yorum Yok

babi