Kayseri ben tedavisi . Kayseri de ben (nevüs) aldırabilecek yerler sınırlı sayıdadır, tedavisinde tüm çağdaş tedavi yöntemlerinin kullanıldığı İdea Klinik Ankara şubesi her tür benin tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz Kayseri ye en yakın kliniktir.
Ankarada benlerin tedavisini yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hemde tüm teknolojik donanıma sahip klinik İdea Klinik, doktoru da Op.Dr.Adil ALTINSOY dur
Merkezde şu yöntemlerle benlerinizden kurtulabilirsiniz

Lazerle Ben tedavi

Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz. Sonuçlrı plexr ve RF ten daha iyi olmadığı ve uzun seanslar gerektirebildiği için daha çok bunları tercih ediyoruz.

Radyo frekans tedavisi

Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans ve diğer yöntemlerde seanslardan ücret alınmaz.

Plexr Tedavisi

Bir tür ısıtma yöntemi olan plazma enerjisi kullanılmaktadır. Farklı marka cihazlar vardır hepsi aynı işlemi yapmaktadır. Deriden çok yüzeysel bir tabaka kaldırılır. Kabarık olanlarda da kullanılabilir ama genellikle yüzeysel olanlarda kullanıyoruz.

Elekrokoter

Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seansta tamamlanır.
Et benleri radyo frekans veya elektrokoter ile alınır.
Uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada iz kalmayabilir.

Ben tedavi ücretleri

Şu şekilde değişir ;
Uygulamada yöntem ne olursa olsun aynı ücret alınmaktadır. Yönteme ya da kişinin ekonomik durumuna göre değişiklik yapılmaz. RF veya elektrokoterle buharlaştırma yöntemiyle, lazer, plexr tedavisi ücretleri; İlki 500 TL eklenen her biri 250 TL dir. SGK sı olan hastalar ilki 250 TL eklenen her biri 125 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.
Kayseri benlerin aldırılabileceği merkezler dendiğinde daha çok her hastanın kabul edildiği hastaneler akla gelmektedir ve yapıları gereği ameliyatla alınmaktadır ve ameliyat olduğu için daha fazla maliyet çıkarılmaktadır. Maliyetin fazla olması yanı sıra benden daha kötü görünen iz kalabilmektedir.

Kayseri’den Ankaraya bir kaç saatte gelip tedavinizi olup aynı anda geri dönebilirsiniz.
İşlemden sonra yaşamsal kısıtlama yoktur sadece bir gün banyo yapmamanızı öneriyoruz.

Randevu ve ayrıntılı bilgi için İdea Klinik Ankara şubesi için tıklayın https://www.ideaklinik.com/ameliyatsiz-ben-tedavisi.html